Biz Kimiz?

AKRO Grup bünyesinde 2015 yılında faaliyetlerine başlayan AYKOL Elektrik ve Doğalgaz Teknik Hizmetler A.Ş., doğal gaz, elektrik, inşaat ve enerji şirketlerinin yapım, taahhüt, projelendirme, tedarik, abone hizmetleri ile bakım ve onarım işlerinin yürütülmesini üstlenmektedir.

AYKOL Elektrik ve Doğalgaz Teknik Hizmetler A.Ş., Doğalgaz, Elektrik, İnşaat ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlere, Enerji Bakanlığı, EPDK, TEDAŞ ve BOTAŞ vb. yönetmelik ve şartname gerekliliklerine göre taahhütlerinin yerine getirilmesi konusunda tecrübeli ve güçlü yapısıyla hizmet vermektedir.

AKRO Grup bünyesinde köklü deneyimi ve kurumsal değerleriyle faaliyetlerini sürdüren AYKOL Elektrik ve Doğalgaz Teknik Hizmetler A.Ş., nitelikli insan kaynakları, kaynak ve tedarik çeşitliliği, yenilikçi çözümleri ve güçlü finansal yapısıyla enerji sektörünün güvenilir bir çözüm ortağıdır.

AYKOL broşürümüze linkten ulaşabilirsiniz.

Vizyon

Doğalgaz, Elektrik, İnşaat ve Enerji sektöründe; uluslararası standartlarda, yenilikçi, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik ilkelerine bağlı olarak paydaşlarına fark yaratan hizmetler sunmaktır.

Misyon

Geleceği birlikte şekillendirdiğimiz sektörlerde, bulunduğumuz her proje ile yaşadığımız dünyaya değer kazandırmaktır.

Değerlerimiz

Katma değer yaratma, saygı, güven ve sorumluluk bilinciyle, insana, çevreye ve doğaya pozitif bakış açımızı kaybetmeden güçlü bir gelecek kurmak için üretmek ve hizmet sağlamak.